2007

Aasta 2007 algas külma ilmaga ja planeeritud vastlasõit Rõngu Lukumäele jäi ära.
Aprillis toimus mõisapargis kohtumine Puka lasteaia lastega. Meie lasteaia lapsed esinesid näidendiga „Jussikese 7 sõpra”. Koos grilliti vorste ja söödi tervislikku salatit.
Mais ja septembris osalesime SA VVV  korraldatud matkadel Vitipalu loodusrajal. Üritusi rahastas SA VVV. Kogu lasteaiaga võtsime osa Palupera kooli kevadisest spordipäevast.
Oktoobris külastas lasteaeda Otepää liikluspolitsei Tõnu Ainsoo, kes kõneles lastele sügisestest liiklusoludest ja lapsed said kingiks helkureid.
Koolivaheaja alguses külastasid Palupera kooli esimese klassi lapsed koos direktori, õppealajuhataja ja klassiõpetajaga meie lapsi. Koos mängisime ja istusime sõpruslauas.
Oktoobris käisime Rõngus jaanalinde vaatamas ja imetlesime Lossimäe varemeid. Sõitu sponsoreeris lapsevanem Karli Pastak.
Tähistasime rahvakalendritähtpäevi, isadepäeva ja emadepäeva pidudega. Viimasel isadepäeval mängisid lapsed toredasti koos isadega.
Novembris külastas lasteaeda Miku ja Manni lasteteater etendusega „Kõige parem päev”.
Detsembris käivad lapsed Viljandis,  vaadatakse etendust „Haldjakuninga kingitus” .
Aasta lõpeb jõulupeoga, kus lapsed saavad  lasteaialt kingituseks rühma logoga särgid. Jõuluvana toob kotti muudki.

Anne Ruubel
Lasteaia juhataja