Lasteaiast

Hellenurme Mõis eralasteaed  on Valgamaa Palupera valla haldusalas tegutsev koolieelne lasteasutus, mis on loodud juriidilise isiku – MTÜ “Hellenurme Mõis” põhikirjaliste eesmärkide saavutamiseks. Eralasteaed omab kehtivat koolitusluba. 2015 aastal muutusid tähtajalised koolitusload tähtajatuteks.

Asukoht – Valgamaa, Palupera vald, Hellenurme küla, Hellenurme mõisahoone ülemine korrus. Sügisest 2012 on eralasteaias 1 liitrühm, lasteaiakohti kokku 20 lapsele. 2015 aasta 1. novembrist on lasteaed taas kaherühmaline. Lepatriinude rühm on sobitusrühm 2-4 aastastele lastele ja Mesimummide rühm on liitrühm 20 lapsele.

Lasteaia mänguväljak asub kaunis mõisapargis. Mänguväljak ehitati aastatel 2009 ja 2011.